ART / Lithographs / Litograf 15054023
nr 1505 4023
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Bo Åke Adamsson (b. 1941), Sweden. Dansande par signerad och numbered 24/225. Image dimensions: 42x33 cm, outer dimensions including frame: 61§x49,
Litograf, Dansande par signerad och numrerad 24/225. Bildmått: 42x33 cm, yttermått inklusive ram: 61§x49 cm
600
SEK 300
Monday November 28 2022
at 18:43:34
28/11 03:33:43
Bo Ã…ke Adamsson
Read more about Bo Ã…ke Adamsson